KONST / Litografier / Litografiska blad 14346591
nr 1434 6591
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografiska blad, 17st, Tryckt signatur, yttermått inklusive ram: 42x32cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:47:14
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman